Pentru a adăuga comentarii vă rugăm să vă autentificați.
Multuimesc mult pt. acest mesaj! Intr-adevar numic nu poate inlocui parintii! Eu i-am iubit mult si m-am despartit in conditii bune de ei dar asa e nimeni din lume nu poate inlocui un parinte. Sunteti un pastor deo0sebit si dupa dl.profesor Iosif Ton dvs.ocupati al doilea loc in inima mea in ceea ce priveste slujirea Domnului!
Romani 2:1Aşadar, omule, oricine ai fi tu care judeci pe altul, nu te poţi dezvinovăţi, căci prin faptul că judeci pe altul, te osândeşti singur, fiindcă tu, care judeci pe altul, faci aceleaşi lucruri.