Slavit sa fie Domnul ! E un salut la care se pleaca orice frunte .Si pe fratele pastor Virgil Neagu , Domnul sa-l binecuvanteze Ascult cu mare drag si cu mult interes predicile dumneavoastra ! sora Leonora
Maleahi 3:16Atunci, şi cei ce se tem de Domnul au vorbit adesea unul cu altul; Domnul a luat aminte la lucrul acesta şi a ascultat şi o carte de aducere aminte a fost scrisă înaintea Lui pentru cei ce se tem de Domnul şi cinstesc Numele Lui.